Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Krzyż - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

18,38 zł/m²136 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy o pow. 136 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym znajdujący się na parterze budynku handlowo-magazynowego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Kolejowa

Tuchola(Krzyż + 24 km)

2 394 zł266,03 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wraz z rampą w Tucholi przy ul. Kolejowej 6. Powierzchnia magazynu do wynajęcia wynosi 207,26 m2, powierzchnia rampy wynosi 58,77 m2. Stawka za wynajem magazynu: 9,00 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł7 100 m² 0,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynajem i sprzedaż - Elastyczna oferta inwestycyjna (71 arów, bi) - Przemyków Grupa Fortis Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość gruntową w miejscowości Przemyków (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²102 m² 5 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogłoszenie najmu lokalu biurowego - Karolewo (przy granicy miejskiej Chojnic) Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 102 m2, zlokalizowany na obrzeżach miasta powiatowego Chojnice,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 90 m2 mieszkanie w doskonałej lokalizacji - blisko centrum miasta oraz szkoły podstawowej. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób ceniących wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wełecz

Wełecz(Krzyż + 20 km)

7 500 zł290 m² 25,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjną halę wraz z dużym utwardzonym placem, w przemysłowej części miasta. To doskonałe miejsce dla firm poszukujących przestrzeni magazynowej, produkcyjnej lub.

Szczegóły ogłoszenia

5 zł/m²581,18 m² 2 906 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajmu budynek warsztatowo-biurowy w Czersku o powierzchni 581,18 m2 (dz. 194/14, obr. Czersk).

Szczegóły ogłoszenia

5 zł/m²205,91 m² 1 030 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczeń w budynku dworca Czarna Woda o łącznej powierzchni 205,91 m2. Lokale mogą stanowić całość dla jednej instytucji, bądź mogą być wynajmowane w różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Proszowice(Krzyż + 23 km)

8 500 zł865 m² 9,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 448 m²

Hala magazynowa o pow. 865 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia hala o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym znajdująca się na trzeciej kondygnacji budynku handlowo-magazynowego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł160 m² 49,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Mint property przezentuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m2 z ogródkiem i wiatą na samochód położony w rejonie ul. Myślenickiej, dzielnica Swoszowice.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Krzyż

Krzyż,pomorskie

1 500 zł15 015 m² 0,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka siedliskowa Krzyż 15015,00 m2 (w skład której wchodzi 9673,00 m2 lasu) w miejscowości Krzyż koło Czerska w Borach Tucholskich - w okolicy jeziora: ostrowite, charzykowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzyż

Krzyż,świętokrzyskie

500 zł230 m² 2,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Dom W sadzie Posiadłość położona jest na styku pow. Świętokrzyskiego i Małopolskiego w miejscowości -krzyż / 50 km. od Krakowa /. Budynek zostal zbudowany z użyciem nowoczesnych.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij