Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Krzyż - Oferty wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Lipusz

Lipusz(Krzyż + 35 km)

2 884 zł3 605 m² 0,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka nr 599/2, obr. Lipusz, pow. kościerski, woj. pomorskie o pow. 3.605 m2. Możliwość dzierżawcy całości bądź części działki. Informacje na temat nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Brusy

Brusy(Krzyż + 15 km)

1 950 zł5 187 m² 0,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę nr 491/7, obr. Brusy o pow. 5.187 m2. Informacje na temat nieruchomości można.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 500 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmij 35 arów w świetnej lokalizacji przy ul. Usługowej w Opolu! Szukasz przestrzeni dla swojej firmy w strategicznej lokalizacji Opola? Mamy dla Ciebie teren, który idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Kocmyrzów

Kocmyrzów(Krzyż + 37 km)

7 000 zł1 614 m² 4,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod działalność w dobrej lokalizacji? Chcesz by była widoczna z drogi dla każdego Twojego klienta? I z dogodnym dojazdem? Przygotowana, bez konieczności dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł1 100 m² 2,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Concept Biuro Nieruchomości prezentuje działkę usługową, o powierzchni ok. 1100 m2 ze świetną lokalizacją w Brzesku. Idealne miejsce pod działalność handlowo-usługową Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł3 500 m² 1,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do dzierżawy działkę w Częstochowie, w dzielnicy Północ, przy ul. Al.Wojska Polskiego o powierzchni 3500 m2. Działka jest utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Bibice

Bibice(Krzyż + 48 km)

3 500 zł3 500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajmu teren o powierzchni 35 ar, położony w Bibicach, 7 km do samego centrum Krakowa. Teren ogrodzony. Wymiary działki około 18 x 195 m. Do placu dociągnięty jest prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Słomniki

Słomniki(Krzyż + 34 km)

20 000 zł20 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem działkę o powierzchni 2 Ha w gminie Słomniki. Wymiary I parametry przedmiotowej działki: - działka z bezpośrednim wjazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Niepołomice

Niepołomice(Krzyż + 39 km)

6 000 zł100 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac, hala, magazyn: - utwardzony plac około 1500 m2 - magazyn murowany około 100 m2 ( z wysoką bramą wjazdową ) - pomieszczenia gospodarcze około 200 m2 - pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Jędrzejów(Krzyż + 40 km)

1 645 zł2 351 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Jędrzejowie przy ul. Kolejowej. Przedmiotem najmu jest cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne